Aktualności

W dniu 23 marca br. odbyło się posiedzenie Rady Izby, na którym zostały omówione bieżące działania IPHGZ, m.in. dot. korespondencji z KZR INiG, ograniczeń eksportu i wsparcia branży w obszarze wysokich cen energii elektrycznej, dyskutowano również nad przygotowaniem Izby do tegorocznego Walnego Zgromadzenia Członków.

W dniu 16 marca 2023 roku odbyło się w formie wideokonferencji połączone posiedzenie Zespołu Roboczego ds. Recyklingu i Gospodarki Odpadami z Zespołem Roboczym ds. Transportu przy Rzeczniku MiŚP, w którym Izba brała czynny udział. Na spotkaniu zostały poruszone zagadnienia obejmujące projekt nowelizacji ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami (druk 3009) oraz projekt ustawy o zmianie ustaw w celu likwidowania zbędnych barier administracyjnych i prawnych (druk 2628, 2628-A oraz 2842);

W dniu 15 marca 2023 r. odbyło się pierwsze spotkanie robocze EURIC Construction & Demolition Branch Kick-off meeting, w zakresie europejskich regulacji w obszarze odpadów konstrukcyjnych i budowlanych.

Kolejny nowy członek w naszych szeregach. Witamy firmę LLC Mirten z Kijowa. Liczymy na owocną współpracę.

W piątek 10 marca br. Prezes Izby wraz z Zarządem spotkał się z przedstawicielami MRiT w sprawie programów wsparcia dla branży złomowej w kontekście wysokich kosztów energii elektrycznej w prowadzeniu działalaności gospodarczej.

Miło nam poinformować o kolejnym, nowym członku naszej Izby. Jest nim Boxon Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Serdecznie witamy w naszych szeregach i cieszymy się na przyszłą współpracę.

W dniu 23 lutego 2023 roku wzięliśmy udział w Forum Przedsiębiorczości, które miało miejsce w Ciechocinku, w ramach prac grupy ds. eksportu przy Rzeczniku MSP.  Na Forum tym odbyło się m.in. spotkanie z p. Adamem Abramowiczem - Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy trudny 2022 rok, który przynosił wiele zmian trendów gospodarczych związanych z ważnymi wydarzeniami takimi jak pandemia i inwazja Rosjan na Ukrainę.Na początku roku huty europejskie utrzymywały ceny skupu złomu żelaznego powyżej poziomu rynku globalnego. Wysoki popyt na wyroby stalowe odpowiadał rozpędzonym inwestycjom. Stal wytwarzana była przy pełnych mocach produkcyjnych hut mimo zaczynającej się inflacji.

Please login or register to see the article.

Wszystkim naszym Członkom i wiernym Sympatykom życzymy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2023 Roku!!!

Serdecznie witamy w naszych szeregach nowego członka - GlobalMetcorp sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Liczymy na długą i owocną współpracę.

Migawki: Bieżące

Nowy Członek IPHGZ Boxon

Miło nam poinformować o kolejnym, nowym członku naszej Izby. Jest nim Boxon Logistics sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Serdecznie witamy w naszych szeregach i cieszymy się na przyszłą współpracę.

ZDAZ Partner WZ 2022

Miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołaczyła firma ZDAS a.s. z Czech. Witamy i dziękujemy.

Boxon 2022 07 07 19 44 25 UTC

Atlas Poland Partner WZ 2022

Liczba naszych sponsorów powiekszyła się o kolejną firmę - Atlas Poland sp. z o.o. z siedzibą w Rumii. Dziękujemy.

 

ligo Atlas

IPHGZ od wielu lat wspomaga przedsiębiorców efektywnie prowadzić działalność gospodarczą w nieustannie zmieniającym się otoczeniu rynkowym i legislacyjnym, jeśli chcesz należeć do grupy zmieniającej wizerunek branży

Przystąp do nas!

Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework