Aktualności

Serdecznie witamy w naszych szeregach nowego członka - GlobalMetcorp sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Liczymy na długą i owocną współpracę.

Za nami kolejne spotkanie Członków Izby, które tym razem odbyło się 20.10.2022 roku w Warszawie. Motywem przewodnim spotkania oraz wystapień prelegentów były PROGNOZY na trudny nadchodzący okres. Bardzo licznie dopisałi Członkowie, Preleganci oraz Sponsorzy. Serdecznie wszystkim dziękujęmy.

Please login or register to see the article.

Witamy serdecznie nowego członka naszej Izby. Liczymy na owocną współpracę z PHUP SDS Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu.

Termin spotkania zbliża się wielkimi krokami, cieszymy się więc na kolejnego fundatora, a jest nim Bax Baumaschinen Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie. Do zobaczenia już wkrótce.

Do naszych czcigodnych sponsorów dołączyła właśnie Western Union International Bank GmbH, Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Serdecznie witamy i dziękujemy.

Jesteśmy wdzięczni RM International Group Sp.z o.o. z siedzibą w Wudzynie, która także postanowiła nas wesprzeć przy organizacji październikowej konferencji. Do zobaczenia.

Szwajcarska firma swissRTec AG z siedzibą w Kreuzlingen również postanowiła zostać protektorem naszego ważnego wydarzenia i w związku z tym widzimy się w dniu 20 października 2022 roku w Warszawie. Doceniamy.

logo SRT

Kolejna firma wspiera nasze październikowe spotkanie w Warszawie - Scania Polska SA z siedzibą w Nadarzynie. Dziękujemy i do zobaczenia.

Miło nam poinformować, że nie tylko grono sponsorów nam rośnie. Sukcesywnie powiększa się również liczba członków. Dołączyła do nas Indra Recycling GmbH z siedzibą w Hockenheim. Herzlich willkommen.

logo Indra

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Polipaso Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach po raz kolejny dołączyło do grona naszych fundatorów. Bardzo dziękujemy.

logo poli ziel

Migawki: Bieżące

ZDAZ Partner WZ 2022

Miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów dołaczyła firma ZDAS a.s. z Czech. Witamy i dziękujemy.

Zdaz

Atlas Poland Partner WZ 2022

Liczba naszych sponsorów powiekszyła się o kolejną firmę - Atlas Poland sp. z o.o. z siedzibą w Rumii. Dziękujemy.

 

ligo Atlas

Santrade Partner WZ 2022

Witamy serdecznie kolejnego sponsora - firmę FH Santrade Grzegorz Romańczyk. Dziękujemy.

 

Logo SANTRADE

IPHGZ od wielu lat wspomaga przedsiębiorców efektywnie prowadzić działalność gospodarczą w nieustannie zmieniającym się otoczeniu rynkowym i legislacyjnym, jeśli chcesz należeć do grupy zmieniającej wizerunek branży

Przystąp do nas!

Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework