Informujemy, że IPHGZ organizuje szkolenie na temat „Gospodarka odpadami w firmie, BDO – wytwarzanie, zbieranie, magazynowanie, przetwarzanie i transport odpadów”,

które odbędzie się w dniu 28 października 2021 roku w Warszawie, w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z biurem IPHGZ.

Zapraszamy!

W dniu 30 września 2021 roku w Hotelu pod Wrocławiem, odbyło się spotkanie członków naszej Izby poświęcone podsumowaniu ogólnej sytuacji na rynku złomu w kraju i na świecie. W klimatycznej scenerii zamkowych sal uczestnicy wysłuchali kilku interesujących prelekcji i wystąpień oraz prezentacji. Niezależny ekspert z dziedziny ochrony środowiska zapoznał nas z szansami i zagrożeniami w świetle regulacji prawnych dla branży złomowej. Wystąpienia przedstawicieli firm partnerskich pozwoliły przybliżyć dedykowane oferty dla firm zlomowych. Mamy nadzieję, że konferencja ta, zakończona uroczystą kolacją, pozostawiła wśród uczestników niezpomniane wrażenia i poszerzyła wiedzę w interesującej nas dziedzinie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz partnerom za udział w  tym miłym spotkaniu.

Miło nam poinformować, że w poczet Członków naszej Izby została przyjęta firma FHU Wiesław Górny z siedzibą w Rudnej. Serdecznie witamy!

logo Górny

Niezmiernie miło nam poinformować, iż zgodnie z postanowieniem Rady Izby do zacnego grona Członków naszej Izby dołączyła firma RMC Polska Sp. z o.o.

witamy serdecznie!

Kolejna miła wiadomość! Pragniemy poinformować, że do grona szacownych sponsorów naszego spotkania we Wrocławiu w dniu 30 września 2021 roku dołączyła kolejna firma - SGS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dziękujemy.

logo SGS

w dniu 17 czerwca 2021 roku odbyło się Walne Zgromadzenie IPHGZ. Podczas spotkania, z zachowaniem wszelkich warunków higienicznych, głosowaliśmy za absolutorium dla działąjącej Rady, dokonaliśmy wyborów uzupełniających, zatwierdziliśmy budżet i plany działaności Izby. Mamy nadzieję, że spotkanie było owocne i przyniosło wiele korzyści. Z niecierpliwością oczekujemy na następne, a wszystkim obecnym dziękujemy za udział.

Do grona sponsorów naszego spotkania w dniu 30 września 2021 roku we Wrocławiu dołączyła firma PW Polipaso Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Pozdrawiamy.

male polipaso logo

Niezmiernie miło nam poinformować, iż do zacnego grona Członków naszej Izby dołączyły dwie kolejne firmy: Bax Baumaschinen Sp. z o.o. oraz Pakiet Sp. z o.o. Sp.k.
Serdecznie witamy!

Miło nam poinformować, że sponsorem naszego spotkania we Wrocławiu w dniu 30 września 2021 roku będzie firma Meiller Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach. Serdecznie dziękujemy.

 Meiller Kipper logo1

 W dniu 20 maja 2021 roku odbyło sie kolejne spotkanie grupy roboczej ds. pojazdów wycofanych z eksploatacji, dyskusja dotyczyła między innymi propozycji systemowych rozwiązań w obszarze zminimalizowania szarej strefy w branży recyklingu pojazdów.

Subcategories


Przypominamy, że w dniu 23 stycznia 2013 roku weszła w życie nowa Ustawa o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku, która wprowadza wiele istotnych zmian w gospodarce odpadami tym samym w gospodarce złomem.

Newsletter

I agree with the Terms and Conditions and the Privacy policy

Izba Przemysłowo Handlowa Gospodarki Złomem
ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa
tel. +48 660 431 640
Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework