w dniu 25 czerwca 2020 roku, odbyło się posiedzenie Rady Izby w formie wideokonferencji, członkowie posiedzenia zatwierdzili sprawozdanie finansowe i  meytoryczne Izby za rok 2019 oraz rekomendowali kierunki pracy Izby wraz z budżetem na 2020 rok, uchwałą zostało zwołane Walne Zgroiamdzenie Członków na dzień 24 września 2020 roku.

Miło jest nam poinformować, że na ostatnim posiedzeniu Rady Izby, został wybrany na Wiceprezesa Rady Izby Pan Artur Kozieł, gratulujemy!

W tej niespotykanej dotąd sytuacji, wbrew trudnej rzeczywistości, wszystkim swoim Członkom i wiernym Sympatykom życzymy przede wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych. 

Zostańmy w domu!

 4 Wielkanoc 1 Moment

Serdecznie dziękujemy Bax Baumaschinen Sp. z o.o. za dołączenie do grona Sponsorów naszego spotkania w Poznaniu.

LOGO B

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Izba włączając się w działania edukacyjno-ekologiczne, stała się  dumnym patronem książeczki pt. Z"łomokoty wśród maszyn", bardzo ciekawej, propagującej recykling metali publikacji, nie tylko dla młodych, ale i trochę starszych złomiarzy. Serdecznie zapraszamy do lektury. Link do strony ze szczegółami na temat publikacji  http://zlomokoty.olmet.pl/

 Okadka Zomokoty

Miło nam poinformować, że do grona naszych Członków dołączyła Sunningwell International Polska Sp. z o.o.

Serdecznie witamy!

Za nami noworoczne spotkanie IPHGZ w Poznaniu. Rozpoczęło się ono zwiedzaniem nowoczesnej fabryki Volkswagena we Wrześni. Oficjanla część, już w Hotelu Novotel w Poznaniu, przybliżyła naszym uczestnikom aktualne wyzwania dla branży złomowej i sposoby na ich rozwiązanie, dzięki wykładom i prezentacjom naszych prelegentów. Podsumowaliśmy ubiegły rok i z nadzieją na lepsze wkraczamy w nowy. Dużą atrakcją i niespodzianką wieczoru był ciekawy występ iluzjonisty, który oprócz świetnej oprawy muzycznej, umilił uroczystą kolację kończącą nasze spotkanie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i partnerom za wsparcie.

Do następnego zobaczenia!

Obraz może zawierać: ekran

Miło nam poinformować, że do grona zacnych Sponsorów naszego noworocznego spotkania w Poznaniu dołączył Pakiet Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gdańsku. Serdecznie dziękujemy!

logo pakiet

Z przyjemnością informujemy, że kolejnym sponsorem naszego noworocznego spotkania, które odbędzie się w lutym 2020 roku w Poznaniu jest Schmachtenberg Qualitaetswerkzeuge GmbH & Co. KG. Serdecznie dziękujemy!

Schmachtenberg

Z przyjemnością informujemy, że sponsorami naszego noworocznego spotkania, które odbędzie się w lutym 2020 roku w Poznaniu są mBank S.A. z siedzibą w Warszawie oraz Liebherr-Polska Sp. z o.o. z siedzibą Rudzie Śląskiej. Serdecznie dziękujemy!

mBank logo               Liebherr

Przypominamy, że w dniu 23 stycznia 2013 roku weszła w życie nowa Ustawa o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku, która wprowadza wiele istotnych zmian w gospodarce odpadami tym samym w gospodarce złomem.

Newsletter

I agree with the Terms and Conditions and the Privacy policy

Izba Przemysłowo Handlowa Gospodarki Złomem
ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa
tel. +48 660 431 640
Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework