Yczenie BN 2020 IPHGZ Rada Zarzad

W dniu 15 grudnia 2020 roku odbyło się pierwsze wirtualne spotkanie grupy roboczej IPHGZ ds. recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Uczestnicy przedstawili kłopoty, z jakimi borykają się na co dzień ich stacje demontażu, recyklingu i skupu złomu. Przedstawili również swoje propozycje, jak można by temu zaradzić w przyszłości, jak temu przeciwdziałać i co można by zrobić, ażeby wpłynąć na zmianę prawa w tej branży. Okazało się, że jest to problem bardzo trudny i złożony, a dyskusja była bardzo intensywna. Zaproponowane sugestie zostaną przedstawione Radzie Izby w celu podjęcia decyzji o przyszłych działaniach Izby w tym zakresie. Grupa jest otwarta dla członków IPHGZ, osoby, które są zainteresowane udziałem w pracach grupy serdecznie zapraszamy, kolejne spotkanie planowane jest na luty 2021 roku.

Miło nam poinformować, że w dniu 24 września 2020 roku, w tych niecodziennych warunkach - w maseczkach oraz z zachowaniem przepisowej odległości, w warszawskim Hotelu Airport Okęcie odbyło się Walne Zgromadzenie Członków IPHGZ. Po otwarciu obrad i dopełnieniu wszelkich formalności powodujących stwierdzenie prawidłowości zwołania Zgromadzenia podjęto szereg uchwał, m.in. zatwierdzenie sprawozdań Rady Izby za 2019 rok, rocznego budżetu i kierunków działania na rok 2020, a także udzielono absolutorium Członkom Rady Izby z wykonania obowiązków w 2019 roku. Dokonano również zmian Statutu oraz zmian zapisów w Kodeksie Dobrych Praktyk IPHGZ, a wreszcie przede wszystkim wybrano nowe władze Izby. Prezesem Rady został wybrany Pan Andrzej Duda, 1, Wiceprezesem Pani Agnieszka Rozmus-Rowińska, a 2. Wiceprezesem Pan Artur Kozieł.

Nowo wybranej Radzie serdecznie gratulujemy!
Ustępującej Radzie oraz wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy! 

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Izba włączając się w działania edukacyjno-ekologiczne, stała się  dumnym patronem książeczki pt. Z"łomokoty wśród maszyn", bardzo ciekawej, propagującej recykling metali publikacji, nie tylko dla młodych, ale i trochę starszych złomiarzy. Serdecznie zapraszamy do lektury. Link do strony ze szczegółami na temat publikacji  http://zlomokoty.olmet.pl/

 Okadka Zomokoty

w dniu 25 czerwca 2020 roku, odbyło się posiedzenie Rady Izby w formie wideokonferencji, członkowie posiedzenia zatwierdzili sprawozdanie finansowe i  meytoryczne Izby za rok 2019 oraz rekomendowali kierunki pracy Izby wraz z budżetem na 2020 rok, uchwałą zostało zwołane Walne Zgroiamdzenie Członków na dzień 24 września 2020 roku.

Za nami noworoczne spotkanie IPHGZ w Poznaniu. Rozpoczęło się ono zwiedzaniem nowoczesnej fabryki Volkswagena we Wrześni. Oficjanla część, już w Hotelu Novotel w Poznaniu, przybliżyła naszym uczestnikom aktualne wyzwania dla branży złomowej i sposoby na ich rozwiązanie, dzięki wykładom i prezentacjom naszych prelegentów. Podsumowaliśmy ubiegły rok i z nadzieją na lepsze wkraczamy w nowy. Dużą atrakcją i niespodzianką wieczoru był ciekawy występ iluzjonisty, który oprócz świetnej oprawy muzycznej, umilił uroczystą kolację kończącą nasze spotkanie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i partnerom za wsparcie.

Do następnego zobaczenia!

Obraz może zawierać: ekran

Miło jest nam poinformować, że na ostatnim posiedzeniu Rady Izby, został wybrany na Wiceprezesa Rady Izby Pan Artur Kozieł, gratulujemy!

Z przyjemnością informujemy, że kolejnym sponsorem naszego noworocznego spotkania, które odbędzie się w lutym 2020 roku w Poznaniu jest Schmachtenberg Qualitaetswerkzeuge GmbH & Co. KG. Serdecznie dziękujemy!

Schmachtenberg

W tej niespotykanej dotąd sytuacji, wbrew trudnej rzeczywistości, wszystkim swoim Członkom i wiernym Sympatykom życzymy przede wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych. 

Zostańmy w domu!

 4 Wielkanoc 1 Moment

Serdecznie dziękujemy Bax Baumaschinen Sp. z o.o. za dołączenie do grona Sponsorów naszego spotkania w Poznaniu.

LOGO B

Przypominamy, że w dniu 23 stycznia 2013 roku weszła w życie nowa Ustawa o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku, która wprowadza wiele istotnych zmian w gospodarce odpadami tym samym w gospodarce złomem.

Newsletter

I agree with the Terms and Conditions and the Privacy policy

Izba Przemysłowo Handlowa Gospodarki Złomem
ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa
tel. +48 660 431 640
Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework