Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy trudny 2022 rok, który przynosił wiele zmian trendów gospodarczych związanych z ważnymi wydarzeniami takimi jak pandemia i inwazja Rosjan na Ukrainę.Na początku roku huty europejskie utrzymywały ceny skupu złomu żelaznego powyżej poziomu rynku globalnego. Wysoki popyt na wyroby stalowe odpowiadał rozpędzonym inwestycjom. Stal wytwarzana była przy pełnych mocach produkcyjnych hut mimo zaczynającej się inflacji.

Please login or register to see the article.

Wszystkim naszym Członkom i wiernym Sympatykom życzymy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2023 Roku!!!

Serdecznie witamy w naszych szeregach nowego członka - GlobalMetcorp sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Liczymy na długą i owocną współpracę.

Za nami kolejne spotkanie Członków Izby, które tym razem odbyło się 20.10.2022 roku w Warszawie. Motywem przewodnim spotkania oraz wystapień prelegentów były PROGNOZY na trudny nadchodzący okres. Bardzo licznie dopisałi Członkowie, Preleganci oraz Sponsorzy. Serdecznie wszystkim dziękujęmy.

Please login or register to see the article.

Termin spotkania zbliża się wielkimi krokami, cieszymy się więc na kolejnego fundatora, a jest nim Bax Baumaschinen Sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie. Do zobaczenia już wkrótce.

Jesteśmy wdzięczni RM International Group Sp.z o.o. z siedzibą w Wudzynie, która także postanowiła nas wesprzeć przy organizacji październikowej konferencji. Do zobaczenia.

Witamy serdecznie nowego członka naszej Izby. Liczymy na owocną współpracę z PHUP SDS Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu.

Szwajcarska firma swissRTec AG z siedzibą w Kreuzlingen również postanowiła zostać protektorem naszego ważnego wydarzenia i w związku z tym widzimy się w dniu 20 października 2022 roku w Warszawie. Doceniamy.

logo SRT

Kolejna firma wspiera nasze październikowe spotkanie w Warszawie - Scania Polska SA z siedzibą w Nadarzynie. Dziękujemy i do zobaczenia.

Do naszych czcigodnych sponsorów dołączyła właśnie Western Union International Bank GmbH, Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Serdecznie witamy i dziękujemy.

Przypominamy, że w dniu 23 stycznia 2013 roku weszła w życie nowa Ustawa o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku, która wprowadza wiele istotnych zmian w gospodarce odpadami tym samym w gospodarce złomem.

Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework