Niezmiernie miło nam poinformować, iż zgodnie z postanowieniem Rady Izby do zacnego grona Członków naszej Izby dołączyła firma RMC Polska Sp. z o.o.

witamy serdecznie!

w dniu 17 czerwca 2021 roku odbyło się Walne Zgromadzenie IPHGZ. Podczas spotkania, z zachowaniem wszelkich warunków higienicznych, głosowaliśmy za absolutorium dla działąjącej Rady, dokonaliśmy wyborów uzupełniających, zatwierdziliśmy budżet i plany działaności Izby. Mamy nadzieję, że spotkanie było owocne i przyniosło wiele korzyści. Z niecierpliwością oczekujemy na następne, a wszystkim obecnym dziękujemy za udział.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż do zacnego grona Członków naszej Izby dołączyły dwie kolejne firmy: Bax Baumaschinen Sp. z o.o. oraz Pakiet Sp. z o.o. Sp.k.
Serdecznie witamy!

w dniu 25 marca 2021 r odbyło sie spotkanie grupy roboczej ds. end of waste, podczas którego kontynuowano dyskusję nad sposobem potwierdzania mas odpadów na kartach KPO.

 W dniu 20 maja 2021 roku odbyło sie kolejne spotkanie grupy roboczej ds. pojazdów wycofanych z eksploatacji, dyskusja dotyczyła między innymi propozycji systemowych rozwiązań w obszarze zminimalizowania szarej strefy w branży recyklingu pojazdów.

w dnu 6 maja 2021 w trybie zdalnym spotkała się Rada Izby ,aby omiówić kolejne działania IPHGZ, koncentracja rozmów oscylwala wokól zagadnień związanych z definicją surowców wtórnych oraz Walnego Zgromadzenia.

Za nami kolejne spotkanie grupy roboczej ds. pojazdów wycofanych z eksploatacji, ktoróre odbyło sie w dniu 18 marca 2021 roku, dyskusja między innymi dotyczyła propozycji systemowych rozwiązań w obszarze zminimalizowania szarej strefy w branży recyklingu pojazdów.

w dniu 8 kwietnia 2021 roku odbyło sie posiedzenie Rady Izby w trybie zdlanym, podczas spotkania podejmowane byly dyskusje na temat działań w grupach roboczych Izby oraz rekomendacji dla propozycji wypracownych podczas ich prac. 

w dniu 4 marca 2021 r odbyło sie w formie wirtualnej kolejne spotkanie Członków Rady Izby, podczas którego omawiane były zaganienia bieżące działań Izby, w szczególnosci ustalenia grup roboczych, termin Walnego Zgromadzenia został ustalony na dzień 17 czerwca 2021 r,  ale jego forma została jeszcze nie potwierdzona.

Przypominamy, że w dniu 23 stycznia 2013 roku weszła w życie nowa Ustawa o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku, która wprowadza wiele istotnych zmian w gospodarce odpadami tym samym w gospodarce złomem.

Newsletter

I agree with the Terms and Conditions and the Privacy policy

Izba Przemysłowo Handlowa Gospodarki Złomem
ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa
tel. +48 660 431 640
Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework