Trwa VII edycja Konkursu „Pracodawca Jutra”

Rada Sektorowa ds. Kompetencji Sektora Odzysku Materiałowego Surowców zaprasza przedsiębiorstwa sektora gospodarki odpadami do udziału w Konkursie „Pracodawca Jutra”. Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Termin przyjmowania zgłoszeń: do 30 czerwca 2023 r.

Please login or register to see the article.

W dniach 22-24 maja 20223 roku przedstawiciele naszej Izby wraz z rekordową liczbą 1500 uczestników wzięli udział w Konwencji Amsterdamskiej BIR.

Please login or register to see the article.

Za nami kolejne Walne Zgromadzenie Członków IPHGZ. Wybory uzupełniające wyłoniły nowego Członka Rady Izby. Liczni sponsorzy i goście przedstawili ciekawe prezentacje dotyczące ogólnej sytuacji na rynku złomu w kraju i na świecie. Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia.

To już dzisiaj. Tylko godziny dzielą nas od spotkania. Dziękujemy firmie Elektrorecykling Sp. z o.o. z siedzią w Nowym Tomyślu za wsparcie.

Witamy kolejnego sponsora. Jest nim Pakiet Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gdańsku. Również serdecznie dziękujemy.

Witamy kolejnego darczyńcę - SGS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dziękujemy za wsparcie.

Grono naszych sponsorów ciągle rośnie. Dołączyła do niego firma PW Polipaso Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dziękujemy.

Do grona naszych czcigodnych sponsorów dołączyła także firma Meiller Polska z siedzibą w Niepołomicach. Dla niej również serdeczne podziękowania.

Oto kolejny nasz wierny sponsor. Przedstawiamy Altas Poland sp. z o.o. z siedzibą w Rumii. Serdecznie dziekujemy.

Z radością witamy kolejnego sponsora naszego Walnego Zgromadzenia - Abraservice Polska sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu. Dziękujemy.

Przypominamy, że w dniu 23 stycznia 2013 roku weszła w życie nowa Ustawa o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku, która wprowadza wiele istotnych zmian w gospodarce odpadami tym samym w gospodarce złomem.

Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework