Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Izba włączając się w działania edukacyjno-ekologiczne, stała się  dumnym patronem książeczki pt. Z"łomokoty wśród maszyn", bardzo ciekawej, propagującej recykling metali publikacji, nie tylko dla młodych, ale i trochę starszych złomiarzy. Serdecznie zapraszamy do lektury. Link do strony ze szczegółami na temat publikacji  http://zlomokoty.olmet.pl/

 Okadka Zomokoty

Za nami noworoczne spotkanie IPHGZ w Poznaniu. Rozpoczęło się ono zwiedzaniem nowoczesnej fabryki Volkswagena we Wrześni. Oficjanla część, już w Hotelu Novotel w Poznaniu, przybliżyła naszym uczestnikom aktualne wyzwania dla branży złomowej i sposoby na ich rozwiązanie, dzięki wykładom i prezentacjom naszych prelegentów. Podsumowaliśmy ubiegły rok i z nadzieją na lepsze wkraczamy w nowy. Dużą atrakcją i niespodzianką wieczoru był ciekawy występ iluzjonisty, który oprócz świetnej oprawy muzycznej, umilił uroczystą kolację kończącą nasze spotkanie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i partnerom za wsparcie.

Do następnego zobaczenia!

Obraz może zawierać: ekran

Z przyjemnością informujemy, że kolejnym sponsorem naszego noworocznego spotkania, które odbędzie się w lutym 2020 roku w Poznaniu jest Schmachtenberg Qualitaetswerkzeuge GmbH & Co. KG. Serdecznie dziękujemy!

Schmachtenberg

Z przyjemnością informujemy, że sponsorami naszego noworocznego spotkania, które odbędzie się w lutym 2020 roku w Poznaniu są mBank S.A. z siedzibą w Warszawie oraz Liebherr-Polska Sp. z o.o. z siedzibą Rudzie Śląskiej. Serdecznie dziękujemy!

mBank logo               Liebherr

Serdecznie dziękujemy Bax Baumaschinen Sp. z o.o. za dołączenie do grona Sponsorów naszego spotkania w Poznaniu.

LOGO B

Zyczenie kkkk Moment1

Miło nam poinformować, że do grona naszych Członków dołączyła Sunningwell International Polska Sp. z o.o.

Serdecznie witamy!

Od dnia 1 listopada 2019 roku niektóre branże będą musiały zmierzyć się z obowiązkiem stosowania mechanizmu podzielonej płatności (tzw. split payment) przy płaceniu podatku VAT.
Obowiązek ten obejmie przedsiębiorców, którzy np. skupują makulaturę i złom, sprzedają wyroby stalowe, części i akcesoria do pojazdów silnikowych, aut itp. Będą go musieli stosować podatnicy, którzy dokonują płatności za nabyte towary lub usługi, wymienione w załączniku nr 15 do ustawy VAT, o wartości danej transakcji 15 000 zł lub więcej.

Please login or register to see the article.

Miło nam poinformować, że do grona zacnych Sponsorów naszego noworocznego spotkania w Poznaniu dołączył Pakiet Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gdańsku. Serdecznie dziękujemy!

logo pakiet

W dniu 29 października 2019 roku organizujemy w Warszawie szkolenie dotyczące nowych zasad rozliczania VAT w  branży  gospodarki złomem.  Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zgłoszeń i uczestnictwa.

VAT

Przypominamy, że w dniu 23 stycznia 2013 roku weszła w życie nowa Ustawa o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku, która wprowadza wiele istotnych zmian w gospodarce odpadami tym samym w gospodarce złomem.

Newsletter

I agree with the Terms and Conditions and the Privacy policy

Izba Przemysłowo Handlowa Gospodarki Złomem
ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa
tel. +48 660 431 640
Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework