Miło nam poinformować, że jednym ze sponsorów Walnego Zgromadzenia naszej Izby, które odbędzie się w Zamku Gniew w dniu 2 czerwca 2022 roku, jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "POLIPASO" Sp. z o.o. z siedzią w Katowicach. Dziękujemy.

logo poli ziel

Serdecznie witamy nowego członka w naszych szeregach. To Nicrometal S.A. z siedzibą w Toruniu. Mamy nadzieję na owocną i długą współpracę.

logo Nicrometal

Pragniemy poinformować, że kolejnym sponsorem Walnego Zgromadzenia naszej Izby, które odbędzie się w Zamku Gniew w dniu 2 czerwca 2022 roku, jest Meiller Polska Sp. z o.o. z siedzią w Niepołomicach. Dziękujemy.

Meiller Kipper logo1

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 marca 2022 roku Izba ma nowy adres korespondencyjny:

IPHGZ

ul. Domaniewska 47 lok. 212

02-672 Warszawa

Prosimy o przesyłanie wszelkiej korespondecji juz na nowy adres.

Jest nas coraz więcej.

W szeregi naszych członków wstąpiła kolejna firma. Jest nią MAKAR Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Małgorzata Bagińska z siedzibą w Zawierciu.

Serdecznie witamy w naszym gronie.

logo MAKAR

Uprzejmie informujemy, że na nasz pokład zawitał nowy członek załogi - firma Konger Recykling sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Serdecznie witamy i cieszymy się na współpracę.
 
Logo KONGER

Informujemy, że tegoroczne Walne Zgromadzenie Członków IPHGZ, odbędzie się 2 czerwca 2022 roku w Gniewie, do zobaczenia.

E Kartka 1

Miło nam poinformować o nowym członku naszej Izby. Jest nim Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STAL-FOX Marek Nowaczek sp.j. Witamy serdecznie w naszym gronie.

logo Stal Fox

Za nami szkolenie nt. Inwentaryzacja w przedsiębiorstwie - klasyfikacja złomu, które odbyło sie w dniu 24 listopada 2021 roku we Wrocławiu, na spotkaniu podjęte zostały zagadnienia inwentaryzacji w przedsiebiorstwie oraz jak prawidłowo, wg norm i warunków odbiorowych sklasyfikować poszczególne rodzaje złomu.

Mamy nadzieję, że to intensywne spotkanie przyniesie wiele wymiernych korzyści naszym Członkom.

Przypominamy, że w dniu 23 stycznia 2013 roku weszła w życie nowa Ustawa o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku, która wprowadza wiele istotnych zmian w gospodarce odpadami tym samym w gospodarce złomem.

Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework