Join us!

Welcome to our community - tell us about yourself and sign up
Your password will be sent to the above e-mail address.
Once you have received your new password you can log in and change it.

Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym powyżej przez IPHGZ.PL - Izba Przemysłowo Handlowa Gospodarki Złomem, jako administratora danych osobowych, w celach związanych  z obsługą konta na portalu Izby oraz  w celach marketingowych.

Jestem świadoma/my,  że wyrażoną zgodę mogę w każdym czasie odwołać. Oświadczam, że  zapoznałam/em się z obowiązkiem informacyjnym zamieszczonym  w polityce prywatności .[link do polityki prywatności] 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez IPHGZ.PL - Izba Przemysłowo Handlowa Gospodarki Złomem, na konto poczty elektronicznej, a także na inne konta poczty elektronicznej, na które w związku z ustawieniami konta przekierowywana jest korespondencja z konta o podanym adresie.

Thanks for visiting our site! Hope you enjoy your stay!

Przypominamy, że w dniu 23 stycznia 2013 roku weszła w życie nowa Ustawa o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku, która wprowadza wiele istotnych zmian w gospodarce odpadami tym samym w gospodarce złomem.

Newsletter

I agree with the Terms and Conditions and the Privacy policy

Izba Przemysłowo Handlowa Gospodarki Złomem
ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa
tel. +48 660 431 640
Go to top
JSN Megazine 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework